Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: yes
bs: da

en: Remove
bs: Ukloni

en: Field name
bs: Ime polja

en: Hidden
bs: Sakriven
