Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Closed
eo: Fermita

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Never
eo: Neniam

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Desc
eo: malkreske

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Asc
eo: kreske
