Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Closed
eu: Itxita

en: yes
eu: bai

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Upload
eu: Igo

en: no
eu: ez

en: Voting
eu: Bozketa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Asc
eu: Goraka
