Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: yes
ml: അതെ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
