Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Upload
mn: Оруулах

en: no
mn: үгүй

en: Field name
mn: Талбарын нэр
