Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Closed
mr: बंद

en: yes
mr: हो

en: Remove
mr: काढा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Upload
mr: अपलोड

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
