Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: no
ne: हैन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Current
ne: ताजा

en: Hidden
ne: लुकेको
