Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Remove
sr: Уклони

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: no
sr: не

en: Field name
sr: Назив поља

en: Hidden
sr: Сакривено
