Voting API Reaction (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Closed
ja: クローズド

en: yes
ja: はい

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Open
ja: オープン

en: Icon
ja: アイコン

en: Upload
ja: アップロード

en: no
ja: いいえ

en: Voting
ja: 投票

en: Never
ja: なし

en: Field name
ja: フィールド名

en: Current
ja: 現在

en: Desc
ja: 降順

en: Hidden
ja: 非表示

en: Replace
ja: 置換

en: Asc
ja: 昇順

en: @title settings
ja: @title 設定
