Voting API Reaction (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: yes
os: ойы

en: Remove
os: Схаф

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у
