Voting API Reaction (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
