Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Closed
bg: Закрито

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Never
bg: Никога

en: Hidden
bg: Скрит

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Upload a new image
bg: Качи снимка

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
