Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Closed
ca: Tancat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Voting
ca: Votació

en: Never
ca: Mai

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Hidden
ca: Ocult

en: Show
ca: Mostra

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Hide
ca: Oculta

en: Upload a new image
ca: Puja una nova imatge

en: Reactions
ca: Reaccions

en: Detection method
ca: Mètode de detecció

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: HTML element
ca: Element HTML
