Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Show
dz: སྟོན།
