Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Closed
gu: બંધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
