Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Closed
hy: Փակված

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Never
hy: Երբեք

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Detection method
hy: Հայտնաբերման մեթոդ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
