Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Closed
jv: Ditutup

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Never
jv: Ora tahu

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Detection method
jv: Metode detèksi

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: HTML element
jv: Elemen HTML
