Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Closed
ka: დახურულია

en: Weight
ka: წონა

en: Open
ka: ღია

en: Never
ka: არასდროს

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Hide
ka: დამალვა
