Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Voting
pl: Ocena

en: Never
pl: Nigdy

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Show
pl: Pokaż

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Hide
pl: Ukryj

en: Upload a new image
pl: Wyślij nowy obraz

en: Reactions
pl: Reakcje

en: Detection method
pl: Metoda wykrywania

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: HTML element
pl: Element HTML

en: @title settings
pl: Ustawienia dla @title
