Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Closed
sv: Stängd

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: Voting
sv: Röstning

en: Never
sv: Aldrig

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Hidden
sv: Dold

en: Show
sv: Visa

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Hide
sv: Dölj

en: Upload a new image
sv: Ladda upp en ny bild

en: Anonymous vote rollover
sv: Anonym röstupprepning

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
sv: Den tid som måste passera innan två anonyma röster från samma dator behandlas som unika. Att sätta detta till "aldrig" eliminerar de flesta dubbelrösterna, men kommer göra det omöjligt för flera anonyma på samma dator (som på internetcaféer) att lägga röster.

en: Reactions
sv: Reaktioner

en: Detection method
sv: Avkänningsmetod

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: HTML element
sv: HTML-element
