Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Weight
bs: Težina

en: Field name
bs: Ime polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Hide
bs: Sakrij
