Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Closed
fi: Suljettu

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: Voting
fi: Äänestys

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Show
fi: Näytä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Hide
fi: Piilossa

en: Upload a new image
fi: Siirrä uusi kuva

en: Reactions
fi: Reaktiot

en: Detection method
fi: Tunnistustapa

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: HTML element
fi: HTML-elementti

en: @title settings
fi: @title asetukset
