Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Closed
ku: داخراوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
