Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
