Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Closed
oc: Tampat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: Never
oc: Pas jamai

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Hidden
oc: Amagat

en: Show
oc: Afichar

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Hide
oc: Amagar

en: Detection method
oc: Metòde de deteccion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: HTML element
oc: Element HTML
