Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Field name
sr: Назив поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
