Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
