Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Closed
et: Suletud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Show
et: Näita

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Hide
et: Peida

en: Reactions
et: Reaktsioonid

en: Detection method
et: Tuvastusviis

en: Weight for @title
et: @title kaal
