Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Closed
gl: Pechada

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Voting
gl: Votando

en: Never
gl: Nunca

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Show
gl: Amosar

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Hide
gl: Agochar

en: Detection method
gl: Método de detección

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: @title settings
gl: Configuración de @title
