Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Never
km: កុំ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Hide
km: លាក់

en: Detection method
km: វិធីសាស្ត្រ​រក​

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
