Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Closed
ro: Închis

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: Voting
ro: Votare

en: Never
ro: Niciodată

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Show
ro: Arată

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Hide
ro: Ascunde

en: Upload a new image
ro: Încarcă o nouă imagine

en: Detection method
ro: Metodă de detectare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: HTML element
ro: Element HTML
