Voting API Reaction (8.x-1.12) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Weight
te: భారం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Show
te: చూపించు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Hide
te: దాచు
