Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: Remove
af: Verwyder

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: Never
af: Nooit
