Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: Icon
az: İconka

en: Upload
az: Yükləmə

en: no
az: yox

en: Never
az: Heç vaxt

en: Field name
az: Sahə adı

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Hidden
az: Gizli
