Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Never
kk: Ешқашан
