Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು
