Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: yes
ps: هو

en: Remove
ps: لركول

en: Default
ps: تلواله

en: Upload
ps: پورته کول

en: no
ps: نه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Hidden
ps: پټ
