Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Closed
tr: Kapalı

en: yes
tr: evet

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Open
tr: Açık

en: Icon
tr: Simge

en: Upload
tr: Yükle

en: no
tr: hayır

en: Voting
tr: Oylama

en: Never
tr: Asla

en: Field name
tr: Alan adı

en: Current
tr: Şu anki

en: Desc
tr: Azalan

en: Hidden
tr: Gizli

en: Replace
tr: Değiştir

en: Reactions
tr: Tepkiler

en: Asc
tr: Artan
