Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Closed
ug: يىپىش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: no
ug: ياق

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
