Voting API Reaction (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: no
ast: non

en: Never
ast: Nunca

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Hidden
ast: Anubríu
