Voting API Reaction (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: yes
te: అవును

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: no
te: కాదు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
