Voting API Reaction (8.x-1.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: yes
ht: Wi

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: no
ht: Non

en: Desc
ht: Des

en: Asc
ht: Mont
