Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Closed
cs: Zavřená

en: Weight
cs: Váha

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Icon
cs: Ikona

en: Voting
cs: Hlasování

en: Never
cs: Nikdy

en: Field name
cs: Název pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Show
cs: Ukázat

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Hide
cs: Skrýt

en: Detection method
cs: Metoda zjištění

en: Upload a new icon
cs: Nahrát novou ikonu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
