Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Icon
hr: Ikona

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Never
hr: Nikada

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Show
hr: Prikaži

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Hide
hr: Sakrij

en: Detection method
hr: Metoda otkrivanja

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
