Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Closed
fa: بسته شده

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: Icon
fa: شمایل

en: Never
fa: هیچوقت

en: Field name
fa: نام میدان

en: Hidden
fa: پنهان

en: Show
fa: نمایش

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Detection method
fa: روش تشخیص

en: Weight for @title
fa: وزن @title
