Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Never
ps: هيڅکله

en: Hidden
ps: پټ

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول
