Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Closed
pt: Encerrada

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Weight
pt: Peso

en: Default
pt: Por defeito

en: Open
pt: Abrir

en: Icon
pt: Ícone

en: Voting
pt: Votação

en: Never
pt: Nunca

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Hidden
pt: Oculto

en: Show
pt: Mostrar

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Hide
pt: Ocultar

en: Reactions
pt: Reações

en: Detection method
pt: Método de deteção

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
