Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Open
ta: திற

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Show
ta: காட்டு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Hide
ta: மறை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
