Voting API Reaction (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Closed
th: ปิด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Open
th: เปิด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
