Voting API Reaction (8.x-1.9) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
